3-7 dnů

3-7 dnu. Váš požadavek na srovnání hypoték vyřídíme rychle. Výsledek obdržíte formou srovnání nabídek do 3-7 dnů.

Nejnižší %

Docílíme pro Vás nejlepších podmínek/nejnižšího úroku, a to ze 2 důvodů :

1Šíře kontaktů na finanční domy, kterými disponujeme, nám dává optimální podmínky pro detailní srovnání hypoték a výběr té nejvýhodnější. (pokračovat ...)

2A především - nadstandardní podmínky získáte, protože zajišťujeme pravidelně hypotéky pro větší množství klientů a máme díky tomu množstevní slevy na ceně hypoték.

0 ,-

Za srovnání hypoték a výběr té nejlepší pro Vás nic neplatíte. S provizí pro zprostředkovatele je v ceně hypotéky počítáno. Nevyužije-li klient zprostředkovatele, pouze se tím navýší profit poskytovatele, ale klient se tím sám připravuje o odbornou radu a v našem případě i zcela nezávislou (nejsme vázáni na jeden dva subjekty, ale pracujeme s celým trhem) asistenci.

Neprodá-li se hypotéka s asistencí zprostředkovatele, nevyplatí se, ale v ceně zůstává. Vy tak máte jistotu, že pro nás není provize žádným kritériem výběru, a že pokud si necháte hypoteční nabídky srovnat a výši splátek a poplatků předjednat námi, nezaplatíte nic navíc, oproti tomu, pokud byste se o totéž snažili sami. Srovnani zdarma.

Odbornost

Propůjčíme Vám při výběru hypotéky svou zkušenost a dlouhodobou znalost trhu - nedopustíte se zbytečných chyb.

Jednoduchost

Veškeré kalkulace, jednání a smlouvání pro získání nejlepší hypotéky provedeme za Vás s našimi prověřenými kontakty v jednotlivých bankách, Vy si vyzvednete jenom výsledek.

Lavy roh Lavy roh